Nemokamas pristatymas nuo 70 €

Taisyklės ir naudojimo sąlygos

1. Parduotuvėje www.viskasfutbolui.lt , www.futbola-apavi.lv , www.putsad.ee  įsigyti prekes turi teisę fiziniai ir juridiniai asmenys.
1.1. Parduotuvėje 
www.viskasfutbolui.lt , www.futbola-apavi.lv , www.putsad.ee registruotis gali tik fiziniai asmenys.
1.2. Registruotas klientas turi teisę pirkti juridinio asmens vardu: perkant, pristatymo informacijoje užtenka užpildyti juridinio asmens duomenis, kurie yra reikalingi (automatiškai) formuojant PVM sąskaitą-faktūrą.
1.3. Jaunesni nei 16 metų amžiaus fiziniai asmenys privalo turėti tėvų ar globėjų sutikimą.

2. Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. 
2.1. Registruojantis būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą: tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet taip pat (automatiškai) formuojant PVM sąskaitą-faktūrą už įsigytas prekes.
2.2. Registruojantis būtina nurodyti savo kontaktinį telefono numerį. Prieš išsiunčiant užsakymą UAB Viskas futbolui gali kreiptis papildomos informacijos į Jus.
2.3. Pateikus neteisingus duomenis, kliento galimybės naudotis
www.visasfutbolui.lt , www.futbola-apavi.lv , www.putsad.ee  svetainėmis gali būti ribojamos.

3. Klientas atsako už pristatymo informacijos tikslumą:

3.1. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide.
3.2. Būtina nurodyti pristatymo adreso pašto kodą.
3.3. Pateikus netikslią (ar klaidingą) pristatymo informaciją, UAB Viskas futbolui  neatsako už galimus pristatymo nesklandumus, taip pat turi teisę reikalauti atlyginimo už pakartotinį pristatymą dėl neteisingai nurodytos pristatymo informacijos. 

4. UAB Viskas futbolui:
4.1. Įsipareigoja, kad registracijos, užsakymo ar užklausų formose užpildyti duomenys bus naudojami tik siekiant įvykdyti Jūsų užsakymus ar užklausas.
4.2. Įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.Šis įsipareigojimas negalioja Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais.

5. UAB Viskas futbolui pasilieka teisę:
5.1. Koreguoti puslapyje esančią informaciją: prekes, prekių aprašymus, kainas ir taisykles. Atsiradus naujiems parduotuvės
www.viskasfutbolui.lt , www.futbola-apavi.lv , www.putsad.ee  taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo.
5.2. Riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine.
5.3. Asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn.
5.4. Reikalauti atlyginti užsakytų prekių transportavimo išlaidas, jei klientas vienašališkai atšaukia vykdomą užsakymą, taip pat prekės keitimo atvejais.
5.5. Reikalauti, kad  remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.367 straipsniu prekės būtų grąžintos kliento sąskaita arba klientas atlygintų grąžinimo (pristatymo) paslaugas.

6. Draudžiama:
6.1. Kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško svetainės savininko sutikimo;
6.2. Naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti 
www.viskasfutbolui.lt , www.futbola-apavi.lv , www.putsad.ee sistemos veiklą.

 

PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA

·         Visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai.

·         Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

·         Visiems futbolo bateliams taikoma 3 mėnesių garantija.

·          Futbolo batelių negalima skalbti skalbimo mašinoje ar džiovinti elektrinėse džiovyklėse, tada jie praranda betkokia garantija.

Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad pakanka turėti pirkimo dokumentą (kasos čekis, sąskaita-faktūra ar lizingo sutartis), jei juose yra tiksliai nurodytas gaminys. Toks dokumentas patvirtina prekės įsigijimo datą ir asmenį, kuris įsigijo prekę.

Taip pat prekė praranda bet kokią garantiją jei ji naudojama ne pagal paskirtį, tai yra su bateliais yra žaidžiama ant tokios dangos, kuriai jie nėra skirti.

Batelių pavadinimų sutrumpinimų paaiškinimai kokiai dangai skirti:

FG - bateliai skirti žaisti ant natūralios žolės.

SG - bateliai skirti žaisti ant šlapios, drėgnos žolės

MG- bateliai skirti žaisti ant mišrios dangos(žolės, dirbtinos dangos)

TF, AG - bateliai skirti žaisti ant dirbtinos dangos.

IC, IN - bateliai skirti žaisti salėje.

PIRKĖJO TEISĖS

Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka, galimas tinkamos kokybės prekių grąžinimas, remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.367 straipsniu:

UAB Viskas futbolui turi teisę reikalauti atlyginti užsakymo transportavimą, jei klientas vienašališkai atšaukia vykdomą užsakymą, taip pat prekės grąžinimo, keitimo atvejais, jei taip nutiko kliento iniciatyva.

PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
- grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
- prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
- prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę;
- grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
- grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (PVM sąskaitą-faktūrą);

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti UAB Viskas futbolui parduotuvės adresu.
SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per Lietuvos paštą registruotu siuntimu, kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems. 

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 darbo dienų  po to, kai patvirtinama, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, UAB Viskas futbolui įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus ( tai gali užtrukti nuo 2 iki 4sav.). Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.


PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Siuntos klientams yra pristatomos darbo dienomis tarp 8 ir 18 val. 
Konkrečios valandos, kada pristatyti užsakymą, kurjeriui nurodyti nėra galimybės.

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje Lietuvoje ir Jūs atsiskaitote išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1 - 3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 13 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną.

PRISTATYMO SĄLYGOS

Visas prekes pristato kurjerių tarnyba arba Lietuvos paštas Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu. 

SVARBU:

- Tuomet, kai prekės pristatomos iš sandėlių užsienyje, pristatymas gali užtrukti apie 4-10 darbo dienų.  
- Jei prekė pristatoma pagal spec. užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai, tačiau maksimali pristatymo trukmė paprastai neviršyja 3-4 savaičių.
- Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Tikslesnis terminas yra nurodomas kiekvienos prekės kortelėje. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.


DĖMESIO!

- Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. 
- Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
- Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.


Svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys naudojami vykdant Jūsų užsakymus ar užklausas, taip pat susisiekti su Jumis, jei Jus aptarnaujantiems UAB Viskas futbolui darbuotojams kiltų kokių nors klausimų. 

Klientas, pirkimo metu ar užklausose nurodydamas el.pašto adresą ar telefono numerį, automatiškai sutinka, nurodytais kontaktais gauti informaciją iš UAB Viskas futbolui  (priešingu atveju negalime atsakyti į užklausą ar įvykdyti užsakymo).